Hakkımızda

 
Akrilik boya hattımız solvent bazlı ve kokusuzdur. Yüksek standartlarımızı ve ölçekli modelciler ve grafik sanatçılar için en iyi boyaları sunma yeteneğimizi karşılamak için bu yeni çizgiyi araştırmak ve geliştirmek için saatler harcadık. Mission Models boyaları en iyi öğütülmüş ve en yüksek kalitede ışığa dayanıklı pigmentleri içerir. Formülümüz üçlü pigmentlidir ve zamanla boyanın bozulmasına neden olan ve raf ömrünü ve kalitesini azaltan herhangi bir inceltici veya indirgeyici içermez.

Boyamız üç kat pigmentli ve ultra ince olduğundan, MMP'nin airbrush'tan ince katlar kullanarak üstün ve güzel bir kaplama sunduğunu göreceksiniz. Pigmentlerimizin, pek çok hava tabancası üzerinde bulunan 0,015 ve 0,2 iğneler ile hava tabancalarına bu kadar ince püskürtüldüğünden, diğer hobi boyaları gibi bir sorun değildir.

Boyalarımız hava fırçasına hazırdır ve şişeden doğrudan sorunsuzca ve minimum uç kuru olarak püskürtebilir. Şişeden doğrudan püskürtme yapılırken, hava fırçası ucundan atomize olurken daha fazla kuruma süresi ve daha yavaş kuruma süresi için bir veya iki damla Poliüretan Intermix eklenmesi önerilir.

Neredeyse ucu kuru ve hava fırçasında tıkanma olmadan,% 90 nem oranıyla kış soğuktan 105 dereceye kadar her koşulda kapsamlı olarak test ettik. Her ne kadar boyamız airbrushing için tasarlanmış olsa da fırça boyama için de idealdir.

Misyon Modelleri Boyalar, tüm imalatçıların anlaşmazlık içeren açık katları kabul edecektir. Yine de kendi temizliğimizi öneriyoruz.

Yağ ve emaye oluşturma, renklendirme ve yıkama işlemleri sorun çıkarmaz.

Ayrıca teknik olarak bir redüktör olan kendi Tinerimizi de sunuyoruz. Akrilik Tiner / Redüktörümüz iki farklı üründür. Tiner ve hava fırçası temizleyicinizdir. Piyasadaki diğer birçok ürün ayrı bir düşürücü, akış arttırıcı, tiner ve AB temizleyici gerektirir. Bizim değil. Tinerinizi boyaya ekleyin, tavsiye edilen oranla% 20 ila% 30 ila 1 oranında karıştırın. (2 veya 3 damla, 10 damlaya kadar inceltilir).

Her ne kadar boya kusursuz bir şekilde şişeden inceltse de inceltici / düşürücü ile incelterek en iyisini ortaya çıkarır. Mission Models tiner aynı zamanda airbrush temizleyicinizdir. Amonyak bazlı DEĞİLDİR ve aletlerinizi bitirmez.
Şimşek Makine ve Aksamları San. Tic. Ltd. Şti. 1987 yılında konfeksiyon sanayiine yedek parça tedariği sağlamak için İsmail Hakkı Şimşek tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Şirket, bu sektörde onbiri aşan farklı yurtdışı markanın Türkiye mümessilliğini yürütmektedir.

Aile üyeleri 2008 yılında ayrı bir şirket kurarak yine konfeksiyon sanayiinde kullanılan cutter ve plotter kağıtlarını üretmekte ve yirmibeşten fazla ülkeye bu kağıtların ihracını yapmaktadır. Şimşek Makine 2014 yılı sonlarında önemli bir airbrush ve kompresör markasının Türkiye mümessilliğini alarak airbrush sektörüne giriş yapmış ve 2018 yılı içinde airbrush akrilik boyaları içinde dünya çapında tanınan Mission Models markasını ABD’den Türkiye’ye getirtmiştir. Marka, yurdumuzda özellikle maketçiler ve grafik sanatçıları arasında kısa zamanda tanınmaya ve satışlarını hızla artırmaya başlamıştır.

Amacımız herkesi airbrush sahibi yapmak ve airbrush sahibi herkesin de Mission Models’e kolayca ulaşmasını sağlamaktır. Bu hedef kapsamında kendimize yeni partnerler arıyor ve bayilik ağımızı daha da güçlendirmeye gayret ediyoruz. Siz de bu partnerlerden biri olmak isterseniz web sitemizdeki formu doldurmanız yeterli, size kısa sürede ulaşacağız.